Provozní elektromechanik

VYRÁBÍME ŠPIČKOVÝ PRODUKT - HLEDÁME ŠPIČKOVÉ PRACOVNÍKY !
Každý rok uvaříme přes jeden a půl milionu hektolitrů piva - nejen pro naše zákazníky, ale i pro naše zaměstnance, protože každý měsíc dostávají 40 piv. A aby bylo stále co pít, potřebujeme do pivovaru nové parťáky na opravy a údržbu strojů a zařízení.

Co vás čeká

  • Plánování a provádění prevenitvní údržby zařízení
  • Opravy a seřizování strojů a zařízení, zejména počítačem řízených výrobních linek
  • Diagnostika závad
  • Práce s technickou dokumentací

Co potřebujeme?

  • SOU/SŠ elektrotechnického/strojírenského oboru
  • Orientace v elektrodokumentaci
  • Znalost automatizačních systémů např. Simatic
  • Zkušenost s údržbou CNC strojů
  • Platná vyhláška 50/1978 Sb.
  • Manuální zručnost, pečlivost
  • Spolehlivost a aktivní přístup k úkolům
  • Časová flexibilita a ochota pracovat ve 3 směnném a nepřetržitém provozu

Co kromě piva nabízíme?

  • Férovou mzdu (základní mzda cca 22.600 Kč/měsíc + přípatky za směny + 8% čtvrtletní bonus)
  • Obědy v závodní jídelně za 25 Kč, za noční směny stravenky
  • Příplatky za směny nad rámec zákoníku práce
  • Příspěvek na dovolenou (6.000 Kč/rok)
  • Příspěvek na kulturu, sport a volný čas (2.000 Kč/rok)
  • Příspěvek na penzijní připojištění (1.150 Kč/měsíc po 2 letech pracovního poměru)

Líbí se vám naše nabídka? Napište, zavolejte nebo se k nám rovnou přijďte podívat. Rádi vás uvidíme.

Informace o pozici

Místo pracoviště

K. Světlé 512/4, 370 04  České Budějovice-České Budějovice 3, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Mzda

22600-27000 Kč/měsíc

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Budějovický Budvar

Kontakt

Lucie Šitrová
Telefon: 387 705 357

Benefity

7,5 hodinový pracovní den a týden dovolené navíc

Nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění

Zvýhodněný prodej piva a měsíční deputát

Pravidelná zdravotní péče o zaměstnance

Stravování s příspěvkem zaměstnavatele

Karta Benefit plus (příspěvek na volnočasové aktivity)

Nadstandartní příplatky za noční a odpolední směny, víkendy, svátky i přesčasy

Příspěvek na dovolenou

Přijďte se podívat do našeho provozu

Víme, že je důležité se seznámit s pracovním prostředím. Proto máte možnost se k nám přijít podívat, zjistit jak u nás funguje provoz a potkat se s některými z našich zaměstnanců.

Personální oddělení

+420 387 705 357
lucie.sitrova@budvar.cz