hledá na pracovní pozici

Provozní elektromechanik

VYRÁBÍME ŠPIČKOVÝ PRODUKT - HLEDÁME ŠPIČKOVÉ PRACOVNÍKY !
Každý rok uvaříme přes jeden a půl milionu hektolitrů piva - nejen pro naše zákazníky, ale i pro naše zaměstnance, protože každý měsíc dostávají 40 piv. A aby bylo stále co pít, potřebujeme do pivovaru nové parťáky na opravy a údržbu strojů a zařízení.

Co vás čeká

  • Plánování a provádění prevenitvní údržby zařízení
  • Opravy a seřizování strojů a zařízení, zejména počítačem řízených výrobních linek
  • Diagnostika závad
  • Práce s technickou dokumentací

Co potřebujeme?

  • SOU/SŠ elektrotechnického/strojírenského oboru
  • Orientace v elektrodokumentaci
  • Znalost automatizačních systémů např. Simatic
  • Zkušenost s údržbou CNC strojů
  • Platná vyhláška 50/1978 Sb.
  • Manuální zručnost, pečlivost
  • Spolehlivost a aktivní přístup k úkolům
  • Časová flexibilita a ochota pracovat ve 3 směnném a nepřetržitém provozu

Co nabízíme?

  • Stabilní práci v úspěšné, prosperující české a zároveň mezinárodně uznávané firmě
  • Férovou mzdu
  • Čtvrtletní bonusy
  • Placení zákonných příplatků je pro nás samozřejmostí a nabízíme další příplatky nad rámec zákoníku práce
  • Příjemné sociální zázemí
  • Propracovaný systém zaměstnaneckých výhod - např. týden dovolené navíc, příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, příspěvek na kulturu a sport, deputátní pivo apod.

Líbí se vám naše nabídka? Napište, zavolejte nebo se k nám rovnou přijďte podívat. Rádi vás uvidíme.

Informace o pozici

Místo pracoviště

K. Světlé 512/4, 370 04  České Budějovice-České Budějovice 3, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Dovolená 5 týdnů, 13. plat, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, sleva na firemní výrobky/služby, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, stravenky/příspěvek na stravování, závodní stravování

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

Budějovický Budvar

Kontakt

Lucie Šitrová
Telefon: 387 705 357